Profesjonalne doradztwo , budowa oraz projektowanie sieci komputerowych to jeden z naszych licznych atutów. Zaprojektujemy dla Ciebie sieć komputerową, która sprosta najwyższym wymaganiom ważąc zależność pomiędzy wydajnością nowej sieci a ceną za jej wykonanie.
Sieć komputerowa to nie tylko kable to cała infrastruktura techniczna zaczynając od okablowania, poprzez gniazda, szafy z wyposażeniem, sprzęt aktywny. Równie ważne jest zasilanie urządzeń w sieci z wydzielonych obwodów elektrycznych z podtrzymaniem, abyś nie musiał się martwić o utratę danych w przypadku braku zasilania.
Potrzebujesz sieci komputerowej w swoim domu, biurze, firmie? Skontaktuj się nami, chętnie doradzimy i zrobimy wstępny projekt, który na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Po co Ci sieć komputerowa?

Sieć komputerowa kojarzy się przeważnie z współdzieleniem internetu, jednak to tylko mały procent jej możliwości. Udostępnianie plików oraz ich wymiana, współdzielenie skanerów i drukarek, praca na wspólnej bazie danych, to wszystko bardzo ułatwia zadania oraz wprowadza pewną ekonomie pracy.

Jaka sieć jest mi potrzebna?

Obecnie standardem prędkości transmisji danych jest 1gb/s (gigabit na sekundę), My budujemy sieci do 40gb/s.

Jak zacząć?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez formularz zgłoszeniowy, umów wizytę technika abyśmy mogli rozpoznać lokalizacje, w której będzie potrzebna sieć. Omówimy dokładnie czego oczekujesz , dobierzemy dla Ciebie odpowiedni sprzęt. Kolejnym krokiem będzie przygotowanie dla Ciebie oferty zawierającej kompleksowe rozwiązanie. Po Twojej akceptacji wybudujemy ją dla Ciebie szybko i profesjonalnie.

Każde wykonane przez nas okablowanie strukturalne jest przez nas opomiarowane profesjonalnymi miernikami sieci LAN Lantek III

Jest możliwość certyfikacji sieci komputerowej, dzięki temu zyskujecie Państwo gwarancje producenta na 25 lat poprawnego działania sieci.